9,26 euro/h brutto

Od zaraz praca w Holandii na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 00:24

Zatrudnimy od zaraz w hurtowni z Amsterdamu pracowników bez znajomości języka. Propozycja pracy w Holandii na magazynie z odzieżą przy kompletowaniu zamówień klientów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,26 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na zbieraniu zamówień
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie także sortowanie i etykietowanie artykułów
  • niektóre osoby mogą zostać przydzielone do kontrolowania poprawności zamówień przy kasie

Wymagania:

  • gotowość do pracy w Holandii na dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiający komunikację
  • dodatkową zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • wypłaty wynagrodzenia co miesiąc na konto
  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • opiekę koordynatorów
  • konto internetowe dla pracowników
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • zestaw startowy zawierający poszewkę, słowik oraz kartę do telefonu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o aplikowanie za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1007&ref=

ID ogłoszenia: 9865a1060b7bf4d1