9,86 brutto

Od zaraz praca w Holandii na produkcji słodyczy bez znajomości języka Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Geldermalsen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2016 01:34

Atrakcyjna propozycja pracy w Holandii na produkcji słodyczy od zaraz. Zatrudnienie możliwe w Geldermalsen dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem oraz transportem.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Geldermalsen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,86 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce wytwarzającej wyroby z czekolady
  • do obowiązków mężczyzn będzie należało m.in. mieszanie czekolady w specjalnych maszynach a także podwieszanie worków z orzechami
  • kobiety będą odpowiedzialne za pakowanie oraz etykietowanie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • możliwość wyjazdu od zaraz na dłuższy okres
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • preferowane są kobiety oraz osoby długo pozostające bezrobotne

Oferujemy:

  • premię za pracę w okresie Świąt oraz Nowego Roku w wysokości 100 euro
  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • miejsce do zamieszkania
  • przejazd z domu do pracy
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • wsparcie polskich rezydentów
  • pomoc w załatwianiu formalności, w tym numeru BSN
  • ubezpieczenie
  • możliwość wypłacenia zaliczki po pierwszym tygodniu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 92458531f1273c25

11 komentarzy na “Od zaraz praca w Holandii na produkcji słodyczy bez znajomości języka Geldermalsen”

  1. Jestem gotów od zaraz ! Dyspozycyjny z prawem jazdy kat.B Czekam na informację! Pozdrawiam Mirek

  2. Dzień Dobry. Ja i moi znajomi [ 5 ] jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa i prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby .

    Z poważaniem Dorota Kaczmarek

  3. Dzień Dobry. Ja i moi znajomi [ 5 ] jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa i prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby .

  4. Dzień Dobry. Ja i moi znajomi [ 5 ] jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa i prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby .

  5. tel. 726290101 – Janusz

  6. Praca na produkcji na 29 grudnia 2016 @ 18:52

    Jest nas dwóch i jesteśmy zainteresowani daną ofertą pracy.Oboje posiadamy prawo jazdy kat.”B”czekamy na rozpatrzenie naszej prośby.Podajemy dane do kontaktu tel.661355220

  7. Małgorzata Gładkowska na 30 grudnia 2016 @ 17:32

    Witam,mam 29 lat jestem zainteresowana państwa ofertą pracy tylko że wychowuje
    samotnie dziecko 8lat córkę jeśli chodzi o opieke dla dziecka to jest opiekunka jestem pracowita osoba chetną do pracy.posiadam certyfikat inspektora jakości z doświadczeniem 8 miesięcznym w tym kierunku.+prawo jazdy kat.b proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej

  8. Jest nas dwóch Jestesmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz możemy wyjechać choćby jutro prosze o kontakt

  9. bozena grom na 7 stycznia 2017 @ 17:53

    wyjezdzam od zaraz

  10. Dorota Kordyla na 10 stycznia 2017 @ 00:15

    Czy jest możliwość podjęcia pracy jestem zainteresowana mieszkam okolice zaltbommel czekam na wiadomość

  11. Witam jestesmy zainteresowani praca na produkcji czekolady bez znajomosci jezyka malzenstwo z Polski .Pozdrawiamy Halina Zbigniew Kolodziejczyk