do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu hotelu dla par bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 20:24

Od zaraz aktualna oferta pracy w Holandii dla par przy sprzątaniu hotelu. Ogłoszenie dostępne bez znajomości języka w Amsterdamie dla pokojówek i pokojowych. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie porządku w pokojach hotelowych zgodnie ze standardami hotelowymi, np. opróżnianie koszy na śmieci, odkurzanie dywanów oraz ścieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • dokładne i precyzyjne wykonywanie swoich zadań;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Holandii;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • nie jest konieczny j. holenderski, ale potrzebny jest j. angielski w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą pracy na stanowisku sprzątaczki/sprzątacza w hotelu, proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/pokojowka-housekeeping-luksusowe-hotele-praca-holandia-amsterdam-praca-takze-dla-par/holandia-amsterdam/14486920

ID ogłoszenia: 3755d409592c27e6