12,82 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii sprzątanie hotelu bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 listopada 2022 21:01

Dla sprzątaczek-pokojówek aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Amsterdamie bez języka przy sprzątaniu hotelu. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,82 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ścielenie łóżek oraz zmiana pościeli;
  • pracownik będzie sprzątał pokoje, łazienki i toalety;
  • zadaniem będzie wykonywanie ogólnych czynności serwisowych;
  • do obowiązków będzie należało wynoszenie odpadów i naczyń;
  • sprawdzanie, czy działają urządzenia techniczne.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z podstawowym (A2) językiem angielskim;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zaletą będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 115 € na tydzień;
  • ubezpieczenie w cenie 30,27 € na tydz.;
  • dojazd do/z pracy w cenie 3,75 € na tydzień;
  • 38 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • samochód służbowy do dyspozycji i bonus dla kierowcy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: kkaminska@eurojob.nl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48789119349

Źródło: www.eurojobholandia.pl/oferta-pracy/v-047493-pracownik-hotelu-amsterdam-haarlem/

ID ogłoszenia: 7036362991c495db