10,51 euro/ h brutto

Fizyczna praca Holandia rozładunek kontenerów Tilburg od zaraz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 września 2016 22:47

Poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku kontenerów z pokarmem dla zwierząt. Zatrudnienie od zaraz w Tilburgu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Tilburg

Wynagrodzenie: 10,51 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • do obowiązków pracownika należy rozładunek kontenerów ze zwierzęcą karmą

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat. B oraz własny środek transportu do pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • język angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym
  • sprawność fizyczna
  • chęć i motywacja do pracy
  • doświadczenie w podobnej branży
  • dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie w pracy na magazynie przy rozładunku
  • własne lokum w okolicy Tilburga

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową zawierającą dodatek wakacyjny i urlopowy
  • legalną umowę
  • zatrudnienie na czas określony
  • możliwość przedłużenia współpracy w systemie dwuzmianowym z dodatkami weekendowymi

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.praca4u.net/magazynier-id376136.html

Źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-id376136.html

ID ogłoszenia: 59857d869dd79b36

3 komentarze na “Fizyczna praca Holandia rozładunek kontenerów Tilburg od zaraz bez języka”

  1. jestem zaiteresowany ta praca razem z tata i siostra

  2. Witam nazywam się Arkadiusz Kamiński jestem zainteresowany pracą u państwa ale tylko na soboty i niedziele dlatego że mam stałą pracę proszę o odpowiedz czy takie rozwiązanie jest możliwe

  3. Mam doswiadczenie przy rozładunku rok czasu,tel 535566309