10,77 EUR +dodatki

Oferta pracy w Holandii bez języka pakowanie art. mięsnych na produkcji od zaraz Boxtel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Boxtel
  • Data rozpoczęcia pracy: 2021-01-18
  • Długość umowy: 2021-12-31
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 stycznia 2021 00:14

Także bez znajomości języka w zakładzie z Boxtel do podjęcia legalna praca w Holandii, która polegać będzie na pakowaniu art. mięsnych przy taśmie produkcyjnej.

OPIS STANOWISKA
Praca w zakładach mięsnych na różnych stanowiskach:

Sortowanie poporcjowanych kawałków mięsa i pakowanie gotowych produktów mięsnych według zamówień klientów (foliowanie, ważenie)
Załadunek różnego rodzaju mięsa do samochodów ciężarowych w dziale ekspedycji
Kontrola jakości gotowych produktów oraz pakowanie i przygotowanie do transportu

PRACA DLA OPERATORÓW WÓZKÓW EPT

Wymagania:

– Znajomość języka NIE JEST wymagana

– Chęć do pracy w chłodzie

– Dyspozycyjność na dłużej

– Doświadczenie jako operator EPT

Oferujemy:

ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY – bonus rekomendacyjny (100 EUR), bonus dla osób mieszkających prywatnie (350 EUR) – zapytaj o szczegóły!

Dodatki zmianowe (117%-162,5%) i dodatek za pracę w chłodzie

Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim.

praca@sbaflex.pl Tel. +48778881217 Facebook.com/SBA.flex

ID ogłoszenia: 8285ffc48fc738ce