12,12 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez języka przy kwiatach ogrodnictwo od zaraz 2024 De Kwakel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: De Kwakel
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 12 lutego 2024 18:01

Przy kwiatach potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii 2024. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie De Kwakel bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: De Kwakel.

Wynagrodzenie: 12,12 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie kwiatów – posypywanie ich końcówek specjalnym proszkiem oraz wkładanie ich do ziemi;
  • dbanie o młode kwiaty;
  • obrywanie martwych liści oraz sprawdzanie, czy kwiaty są w dobrym stanie;
  • pakowanie roślin;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na minimum trzy miesiące;
  • atutem będzie prawo jazdy;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • opcję wypracowania nadgodzin;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem lub samochodem służbowym;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach oraz weekendy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

recruitment@flexcraft.eu lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 504 181 439

Źródło: flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland/praca-w-szklarni-z-kwiatami-ZFjiqccjOa9s-wmx/

ID ogłoszenia: 46665a8fb46d7a07