450-475 euro tygodniówki

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na budowie dla tynkarza

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 21:45

Zatrudnienie na budowie dla tynkarza. Ogłoszenie pracy w Holandii  bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym oraz dobrą pensją wypłacaną co tydzień.

Stanowisko: tynkarz na budowie.

Miejsce zatrudnienia: Holandia.

Zarobki: 450-475 euro za tydzień.

Zadania na stanowisku:

  • robienie zapraw tynkarskich;
  • tynkowanie ścian i stropów, zarówno suche jak i mokre;
  • zadania wykonywane są maszynowo lub za pomocą palety.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dodatkowym plusem będzie własny samochód oraz prawo jazdy kat.B;
  • duża dokładność;
  • uczciwe podejście do zadań;
  • punktualność i sumienność.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • umowę opartą na holenderskich warunkach;
  • dobre wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji.

Aplikacje:

CV w języku polskim lub angielskim należy przesyłać na adres:

a.kosierkiewicz@veritasdp.pl

nr.tel. +48535228744

Należy załączyć klauzulę zezwalającą na wykorzystywanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia, które będą spełniały nasze wymagania.

Źródło: http://www.praca4u.net/tynkarz-holandia-id335243.html

ID ogłoszenia: 79556cb4c94b73ab