do ustalenia

Oferta pracy w Holandii dla Polaków w ogrodnictwie przy pielęgnacji kwiatów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 21:58

Producent kwiatów ciętych pilnie zatrudni pracowników fizycznych. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla Polaków przy kwiatach- pielęgnacji i ścinaniu. Zatrudnienie dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego, niemieckiego bądź niderlandzkiego.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pielęgnowanie kwiatów (przycinanie, podlewanie, przesadzanie)
– tworzenie bukietów
– ścinanie takich kwiatów jak: gerbery, róże, tulipany, frezje, chryzantemy

Wymagania:
– doświadczenie przy pielęgnacji kwiatów (min. pół roku)
– referencje z poprzednich prac o podobnym stanowisku do wglądu
– komunikatywna znajomość jednego z trzech języków do wyboru: angielski, niemiecki, niderlandzki
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– możliwość podjęcia pracy w Holandii do końca roku (bez możliwości powrotu do domu na święta)
– osoba angażująca się w swoją pracę

Oferujemy:
– pomagamy przy organizacji wyjazdu do Holandii
– legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– ubezpieczenie
– miłą atmosferę
– szkolenia w pierwszych dniach
– możliwość podniesienia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: kielce@abpraca.pl, lublin@abpraca.pl bądź opole@abpraca.pl w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych. Natomiast w tytule proszę zapisać: kwiaty cięte.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231c2n/

ID ogłoszenia: 551545a7bc34d79f

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii dla Polaków w ogrodnictwie przy pielęgnacji kwiatów”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta pracy.Przebywam w Holandii.
    +31645832685