€10,50

Oferta pracy w Holandii jako kierowca kat. B od zaraz w Tilburgu z j. angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: stała praca
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2021 00:13

Ze znajomością języka angielskiego propozycja pracy w Holandii od zaraz dla kierowców kat.B. Zatrudnienie w Tilburgu przy transporcie pracowników do zakładów pracy.

Poszukujemy kandydatów do pracy w zespole Axell jako kierowca kat. B
Praca na dwie zmiany.

Obowiązki:
transport pracowników do zakładów pracy
transport pracowników na lokacje
kontrola lokacji i samochodów

Nasza oferta:
Stawka €10,50 brutto/h
Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania
Znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B z conajmniej 4letnim doświadczeniem
Samodzielność i entuzjastyczne nastawienie do pracy

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 5216103c1959dd90