do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na budowie tynkarz bez języka od zaraz Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Opublikowany: 22 marca 2016 22:58

Oferta pracy w Holandii od zaraz, na budowie dla tynkarza. Firma budowlana z Maastricht przyjmie Polaków bez znajomości języka. Jest to ogłoszenie stałego zatrudnienia, zadania wykonywane są również na wysokościach.

Stanowisko: tynkarz.

Miasto: Maastricht, Holandia.

Zarobki: do ustalenia.

Zadania na stanowisku:

  • prace odbywają się również na wysokościach;
  • tynkowanie ręczne ścian wewnątrz budynków;
  • inne zadania zlecane przez kierownika budowy.

Oczekujemy:

  • posiadania czynnego prawa jazdy kat.B;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • wyrobionego certyfikatu VCA;
  • braku lęku wysokości;
  • sprawności fizycznej;
  • braku przeciwwskazań zdrowotnych;
  • dokładności;
  • odpowiedzialności, sumienności;
  • mile widziany brak nałogów;
  • precyzji, profesjonalizmu.

Zapewniamy:

  • stałą pracę w Holandii;
  • umowę o pracę;
  • pomoc w sprawach kadrowo-administracyjnych;
  • wsparcie we wdrożeniu w obowiązki;
  • początkowe przeszkolenie;
  • międzynarodowy, energiczny zespół;
  • zakwaterowanie.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Należy kliknąć „Aplikuj”.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje.

ID ogłoszenia: 39356f15f0950238

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na budowie tynkarz bez języka od zaraz Maastricht”

  1. Karol Kuzak na 3 listopada 2016 @ 11:16

    Witam,

    czy oferta pracy jest nadal aktualna?
    Poszukuje pracy w budownictwie.

    Prosze o kontakt mail: karol.kuzak@o2.pl lub tel. +31687848814

    pozdrawiam
    Karol Kuzak