do ustalenia

Oferta pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek bez znajomości języka Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 15 września 2014 01:53

Od zaraz szukamy pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek. Oferta z Leeuwarden bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca zapewnia zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: Osoba do zbioru pieczarek
Lokalizacja: Holandia, Leeuwarden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca polega na zbiorach pieczarek. Pracownik będzie przeprowadzał wstępną segregację grzybów.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie przy zbiorach pieczarek jest wymagane
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
– chęć do zatrzymania się na terenie Holandii na okres 6 miesięcy
– możliwość przeprowadzenia się w rejony Leeuwarden
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
– znajomość języka holenderskiego, angielskiego bądź niemieckiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– organizujemy miejsce zamieszkania
– zapewniamy legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– podpisanie umowy na pół roku
– dla chętnych są organizowane przewozy do miejsca pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: biuro@marvelpc.eu w tytule proszę wpisać: PIECZARKI.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lfg5/

ID ogłoszenia: 731541610ebd0d27