8,70 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii sprzątanie hal produkcyjnych bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 13 września 2015 16:23

Firma sprzątająca z Amsterdamu szuka osób do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków przy sprzątaniu hal produkcyjnych, w których znajdują się maszyny i linia produkcyjna.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: H/225

Zadania:
Zadania wykonywane są porach nocnych/wieczornych i polegają na dokładnym sprzątaniu zakładu produkującego ser. Będzie trzeba wyczyścić wszystkie maszyny produkcyjne oraz powierzchnie użytkowe.

Wymagania:
– zaradność, punktualność, uczciwość
– dobre zdrowie
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane
– angielski na dobrym poziomie jest wymagany
– doświadczenie będzie sprzyjało podczas procesu aplikacyjnego
– należy wywiązywać się ze swoich obowiązków

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w renomowanej firmie
– programy lojalnościowe do wykorzystania
– stabilne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– legalną pracę stałą
– miejsce do zamieszkania
– polskojęzycznego opiekuna
– pomagamy przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów administracyjno-prawnych
– ubezpieczenie
– pracę dla studentów i uczniów pełnoletnich

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-sprzatajacy-h225.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24abn3/

ID ogłoszenia: 8455f57feff0c08

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii sprzątanie hal produkcyjnych bez języka Amsterdam”

  1. Witam jestem zaintetesowany pracą aktualnie mieszkam w hoorn