do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach warzyw bez języka Ijsselmuiden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ijsselmuiden
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 27 września 2015 12:07

Chętnie zatrudnimy pracowników sezonowych przy zbiorach warzyw – cykorii z okolic Ijsselmuiden. Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach
Lokalizacja: Holandia, Ijsselmuiden
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Polegają one na zbiorach cykorii z upraw polowych.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– zależy nam na osobach energicznych
– pozytywne nastawienie do życia
– dobre zdrowie
– bez problemów z kręgosłupem
– doświadczenie przy zbiorach cykorii będzie atutem, ale nie jest konieczne
– gotowość podjęcia pracy na dłuży okres czasu
– wyjazd od zaraz
– angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
– pozostanie w Holandii na 12 miesięcy
– prawo jazdy kat.B będzie mile widziane

Oferujemy:
– korzystne warunki zatrudnienia
– pracę w sprawdzonej firmie
– dobre wynagrodzenie
– miejsce do spania
– każdy pracownik otrzymuje ubezpieczenie

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6 i załączenie CV w języku polskim i angielskim

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24c652/

ID ogłoszenia: 9885607b03ed9e6c

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach warzyw bez języka Ijsselmuiden”

  1. Marcin Jablonski na 29 września 2015 @ 13:02

    Witam pracowalem juz przy zbiorach i sadzeniu szczypiorku oraz zbiorze malin truskawek i porzeczki , chec wyjazdu w tej chwili… Prosze o kontakt 698 998 743. Pozdrawiam