do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii gastronomia od zaraz pomoc kuchenna Bergen op Zoom

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bergen op Zoom
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 22 maja 2017 01:38

Od zaraz Holandia praca w gastronomii na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Bergen op Zoom dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Bergen op Zoom, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych w kuchni restauracyjnej
  • do obowiązków pracownika będzie należało m.in. sprzątanie oraz praca na zmywaku
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych na bieżąco

Wymagania:

  • dużym atutem będzie doświadczenie w gastronomii
  • posiadanie prawa jazdy
  • świetne zorganizowanie
  • zdolność pracy w grupie
  • ważna książeczka sanepidu
  • chęć i energia do pracy
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • miejsce do zamieszkania na miejscu
  • wsparcie polskiego rezydenta

Aplikacja:

Kandydatów, zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail:

info-flex@wp.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-w-restauracji-id554059.html

ID ogłoszenia: 414591b74bf60cc5