do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka malarz budowlany

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 23:24

Od zaraz dam pracę w Holandii dla malarza budowlanego. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka holenderskiego. Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne na cały czas trwania umowy.

Stanowisko: malarz.
Wynagrodzenie: do ustalenia.
Lokalizacja: Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków;
  • stosowanie się do wymagań klienta;
  • inne prace budowlane;
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku pracy minimum 4 lata;
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód;
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców;
  • komunikatywny język angielski;
  • skrupulatność i dokładne wykonywanie zadań.

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • stabilne warunki pracy;
  • opłacone miejsce zakwaterowania;
  • umowa o pracę na holenderskich warunkach;
  • możliwość awansu.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV, referencje oraz klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, na adres mailowy a.kosiarkiewicz@veritasdp.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://www.praca4u.net/malarz-holandia-id333517.html

ID ogłoszenia: 5656727f20d57a3

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka malarz budowlany”

  1. Dziendobry ja pisze sprawie pracy jako malaz jaka byla by stawka godzina

  2. Michał Grabowski na 7 marca 2016 @ 17:29

    883911081 mam doświadczenie w pracach budowlanych ukończyłem zawód jako malarz tapeciarz mam drugom osobę też budowlaniec murarz

  3. witam jestem zainteresowany oferta do tej pory pracowalem na elewacji wiec malowanie to podstawa prosze o katakt pod 00 48 693 738 773