atrakcyjne

Operator wózka widłowego dam pracę w Holandii na magazynie od zaraz 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: dłuższy
  • Opublikowany: 29 stycznia 2024 00:09

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii na magazynie jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie 2024 dla kandydatów ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!
Zakres Obowiązków:

operator wózka widłowego
ogólne prace magazynowe
Zalety
atrakcyjna stawka godzinowa
wypłaty w systemie tygodniowym
praca bez doświadczenia
zapewnione zakwaterowanie
Wymagania
zaangażowanie w powierzone obowiązki
gotowość do podjęcia pracy od zaraz
doświadczenie
uprawnienia na wózek widłowy
Mile widziany język angielski
Mile widziane prawo jazdy kat.B

W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?
w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę
w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

Zadzwoń
Kamila +48570901414
Dominika + 48 570 901 033
Daria +48577901944
Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)

ID ogłoszenia: 32965b77faf1c9f2