14,25 brutto/h +mieszkanie

Praca Holandia bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz w fabryce z Hagi

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 00:31

Fabryka czekolady z Hagi poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Holandii na produkcji 2024. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu przez cały okres współpracy.

Stanowisko: pracownik produkcji

Liczba miejsc: 5

Start: ASAP

Zarobki: od 14,25 euro/h brutto bez stawki wiekowej

Umowa: na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe

Zakres obowiązków:

  • Aktywne uczestnictwo w produkcji czekolady, włączając w to miksowanie składników, formowanie i pakowanie produktów.
  • Zapewnienie wysokiej jakości wyrobów zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  • Wykonywanie innych zadań związanych z produkcją słodyczy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej w fabryce.
  • Brak wymogu znajomości języków obcych – oferta otwarta także dla osób bez doświadczenia za granicą.
  • Zręczność manualna i dokładność w wykonywaniu zadań.
  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności w obszarze produkcji słodyczy.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: od 14,25 euro/h brutto, niezależnie od wieku.
  • Darmowe zakwaterowanie przez cały okres umowy.
  • Legalne zatrudnienie na 6 miesięcy, z opcją dalszej współpracy.
  • Pracę w renomowanej fabryce czekolady z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży spożywczej i rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na poniższy adres e-mail, z dopiskiem:

„Produkcja czekolady Haga 2024″

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 307658a0394eb81a