13,85 +zakwaterowanie

Praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz, Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: do końca roku 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2023 21:12

Od zaraz do końca roku 2023 w Rotterdamie oferta tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem dostępnym bezpłatnie na miejscu.

Start: od zaraz

Zarobki: 13,85 €/h brutto +dodatki, premie

Miejsce: Rotterdam

Liczba miejsc: 4

Zadania pracownika:

  • Ręczne pakowanie produktów kosmetycznych zgodnie z wytycznymi firmy
  • Praca zgodnie z harmonogramem produkcyjnym
  • Dbanie o zachowanie standardów jakościowych

Oferujemy:

  • Zarobki: 13,85 €/h brutto + dodatki oraz premie
  • Zakwaterowanie darmowe – zapewniamy komfortowe warunki mieszkalne przez cały okres umowy (do końca listopada).
  • Praca od zaraz
  • Miejsce pracy: Rotterdam
  • Miła atmosfera pracy w międzynarodowym zespole
  • Dostępne 4 miejsca

Wymagania pracodawcy:

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz do końca grudnia włącznie
  • Motywacja do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy na terenie Rotterdamu
  • Nie wymagamy znajomości języka holenderskiego, angielski będzie atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„pakowanie perfum Rotterdam 2023”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 1956544193185100