do ustalenia

Praca Holandia na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 października 2015 00:15

Poszukujemy magazynierów do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień internetowych. Oferta z Waalwijk na magazynie bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbieranie zamówień internetowych
– wyszukiwanie produktów na półkach
– przygotowywanie paczek dla indywidualnych klientów
– pakowanie towaru i jego wysyłka

Wymagania:
– dostosowanie się do grafiku
– możliwość pozostania na miejscu do 6 miesięcy
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zmotywowanie do działania
– zaradność, samodzielność, odpowiedzialność
– ukazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie dodatkowym atutem
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– nowi pracownicy zdobędą ciekawe doświadczenie
– miejsce do zamieszkania
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– holenderskie warunki zatrudnienia
– podpisanie umowy o pracę na pół roku
– na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
– wsparcie koordynatorów
– transport wewnętrzny
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/31931167/Magazynier-Sklep-Internetowy%28Waalwijk%29.html

Źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/31931167/Magazynier-Sklep-Internetowy%28Waalwijk%29.html

ID ogłoszenia: 20556290d2857dcc