10 euro/h brutto

Praca Holandia od zaraz gastronomia jako pomoc kuchenna bez języka na zmywaku Veenendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veenendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:25

Gastronomia – praca w Holandii na stanowisku pomocy kuchennej dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy w hotelu z Veenendaal przy obsłudze zmywarki gastronomicznej.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Veendendaal, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w kuchni hotelowej będzie polegała na obsłudze zmywarki gastronomicznej
  • zadaniem pracownika będzie wkładanie i wyjmowanie naczyń

Wymagania:

  • odpowiedzialność i pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego, holenderskiego lub angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość pracy na zmiany
  • elastyczność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pomoc w odzyskaniu nadpłaconego podatki
  • wypłaty wynagrodzenie raz w tygodniu na konto walutowe
  • wsparcie w organizacji płatnego dojazdu do Holandii
  • wysokie dodatki urlopowe i wakacyjne
  • cotygodniowe zestawienie godzin pracy oraz kosztów
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zapewnione płatne lokum oraz ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 25659779f1e3e8b4

5 komentarzy na “Praca Holandia od zaraz gastronomia jako pomoc kuchenna bez języka na zmywaku Veenendaal”

  1. Magdabuty na 27 lipca 2017 @ 17:45

    Jestem zainteresowana ogloszeniem

  2. Anna Maciejewska na 28 lipca 2017 @ 13:32

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy na oferowanym stanowisku. tel. kont. 500697013

  3. witam interesuje mnie oferta pracy w holandi jako pomoc kuchena

  4. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt justysia.m93@gmail.com

  5. witam z tej strony małgorzata walińska.
    jestem zainteresowana podjęciem pracy na zmywaku z zakwaterowaniem w hollandii.
    podejme prace od zaraz na tym stanowisku obojetnie w jakim miejscu w holandii.
    jestem osobą skrupulatną, żetelna, sumienna i odpowiedzialna. jestem w pełni dyspozycyjn i nie boje sie cięzkiej pracy . proszę o jaknajszybsze skontaktowanie sie ze mną w tej sprawie. proszę tylko o kontakt telefoniczny 721 – 862- 468 dziekuje i pozdrawiam