12,19 euro/h brutto

Praca Holandia w budownictwie przy regipsach dla Polaków bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 10:50

Firma budowlana zatrudni od zaraz Polaków do pracy w Holandii na stanowisko montera płyt kartonowo-gipsowych. Oferta tymczasowa bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 12,19 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– przygotowanie ściany (układanie instalacji podtynkowej, oczyszczenie ściany z pyłu)
– zagruntowanie powierzchni na którą będzie się nakładać płyty
– przycinanie płyt do odpowiedniej wielkości i kształtów
– mieszanie kleju gipsowego
– przyklejanie płyt kartonowo gipsowych
– końcowe wykonywanie spoin

Wymagania:
– szybki wyjazd do Holandii
– pozostanie na miejscu przez okres do 6 tygodni
– doświadczenie na danym stanowisku minimum 2 lata
– umiejętność odczytywania rysunków technicznych
– dokładne i samodzielne wykonywanie zadań
– znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy na samochód osobowy
– posiadanie własnych narzędzi jest konieczne do rozpoczęcia pracy

Oferujemy:
– pracę tymczasową na 6 tygodni z możliwością przedłużenia umowy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– rozliczenie następuję po 7 dniach
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– najlepszym pracownikom oferujemy stałą współpracę

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV poprzez formularz znajdujący się na stronie: http://apn.startpraca.pl/application/form/208234/158/0/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23mk7g/

ID ogłoszenia: 9745594e4a49a6b4

1 odpowiedź na “Praca Holandia w budownictwie przy regipsach dla Polaków bez języka”

  1. ADAM PLUTA na 4 stycznia 2017 @ 15:56

    Witam jestem zainteresowany ta oferta posiadam doswiadczenie ,prawo jazdy oraz rozmawiam po holendersku