9,42

Praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach (orchidee) Moerkapelle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moercapelle
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min 6 mies.
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2017 04:28

Ciekawa propozycja pracy w Holandii z miejscowości Moerkapelle. Zatrudnienie dotyczy pielęgnacji kwiatów – orchidei na hali. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko i nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników produkcji- Praca przy kwiatach(orchidee)

Miejsce pracy: Moerkapelle, Harmelen

Opis stanowiska:

-praca na hali produkcyjnej, przy taśmie
– pielęgnacja kwiatów- storczyków: wkładanie do doniczki, usztywnianie patyczkami i spineczkami; przygotowywanie do wysyłki
-praca w sysytemi 1 mianowym

Wymagania:

-komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
-doświadczenie w pracy na podbnych stanowiskach – mile widziane
– zaświadczenie o niekaralności
-prawo jazdy – mile widziane
-duża motywacja do pracy, rzetelność, uczciwość w wykonywanych obowiązkach
-chęć pozostania w pracy na długi okres czasu; min 6 miesięcy

Oferujemy:

-przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą
-atrakcyjne zarobki
-duża ilość godzin pracy
-zakwaterowanie
-ubezpieczenie
-transport do/z pracy
-opiekę polskiego koordynatora
-dobrą atmosferę w pracy i na codznień

Prosimy o wysyłanie CV na adres: holandia@time2work.com.pl

Tel: 505698268

ID ogłoszenia: 48058e8e5ff33708

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Patusia095
  • Zarejestrowany od: 15 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez Patusia095

Ostatnie przedmioty dodane przez Patusia095 »