do ustalenia

Praca Holandia w Tilburgu na produkcji spożywczej bez języka od zaraz 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 00:17

Dam pracę w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Oferta z Tilburga od zaraz na produkcji przy pakowaniu kanapek. Zatrudnienie na okres świąteczno-noworoczny.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się na produkcji i polega na robieniu kanapek i ich pakowaniu w specjalnie przygotowane opakowania. Zatrudniony będzie również zajmować się ważeniem i krojeniem mięsa oraz słoniny, a także przygotowywaniem frytek.

Wymagania:
– od kandydatów oczekujemy znajomości języka niemieckiego bądź angielskiego na dobrym poziomie
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– pozostanie w Holandii na okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowy Rok
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– osoba odpowiedzialna, zdyscyplinowana
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– dodatki świąteczne
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w system działania firmy
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Prosimy zgłaszać się poprzez stronę: http://www.sbaeuro.pl/zarejestruj-sie/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2358lk/

ID ogłoszenia: 796548cabed3dce7