do uzgodnienia

Praca w Holandii bez języka przy sprzątaniu biur od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 stycznia 2020 00:24

Przy sprzątaniu powierzchni biurowych potrzebne osoby do pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Waalwijk od zaraz dla sprzątaczek zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie powierzchni biurowych, kantyny i toalet, czyli odkurzanie, napełnienie i opróżnianie zmywarki;
  • raz w tygodniu pracownik będzie odgrzewał jedzenie na kantynie;
  • dbanie o porządek przed biurowcem;
  • raz na jakiś czas – sprzątanie mieszkań albo kempingów pracowniczych.

Wymagania:

  • nie jest konieczny j. holenderski, ale trzeba dobrze znać j. angielski;
  • prawo jazdy;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • bezpłatny dojazd do pracy służbowymi samochodami – dla kierowców samochodów służbowych przewidziane jest 25 Eur na tydzień;
  • wsparcie opiekuna przy wyrabianiu numeru Sofi;
  • możliwość rozwijania się zawodowo;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z perspektywą podwyżki;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: https://tnsgroup.pl/sprzataczka/

ID ogłoszenia: 4105defb7d70443d