do uzgodnienia

Ogrodnictwo praca w Holandii bez języka od zaraz przy sadzonkach truskawek Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: do końca stycznia 2021
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 12:06

Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Venlo bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy sadzonkach truskawek szklarniowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się szczepieniem roślin, zbieraniem liści pędów, ogławianiem;
  • do zadań będzie należało również pakowanie truskawek oraz zabezpieczanie ich.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • stawki godzinowe, które są powiększone o dodatek wakacyjny i dodatkowo płatne godziny urlopowe;
  • dużą liczbę godzin pracy i możliwość pracy również w soboty;
  • zakwaterowanie;
  • firmowy transport do i z pracy;
  • nie ma możliwości zjazdu na święta;
  • po zakończeniu projektu będzie możliwość przedłużenia pracy na innym projekcie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/truskawki-szklarniowe-produkcja-magazyn-praca-holandia-bez-jezyka-obcego-wysokie-zarobki/holandia-venlo/15533672

ID ogłoszenia: 8645fa2ff5bea9dc

3 komentarze na “Ogrodnictwo praca w Holandii bez języka od zaraz przy sadzonkach truskawek Venlo”

  1. Witam serdecznie można prosić o numer telefony do państwa.

  2. cototu@interia.eu na 18 listopada 2020 @ 11:31

    Prosze o kontakt 539210865

  3. Daniela Casova na 26 listopada 2020 @ 09:10

    Dobrý deň.mam záujem u vás pracovať .moj telefónny kontakt+420776898352.SPozdravom Daniela Časová