12,50 € brutto/h

Praca w Holandii bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 stycznia 2024 19:35

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie 2024 w Zeewolde bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Zeewolde.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pomaganie przy przygotowywaniu posiłków;
  • przygotowywanie potrzebnych składników do zrobienia dań, posiłków i deserów;
  • dbanie o porządek w kuchni;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wprowadzanie nowych przepisów, aby urozmaicić dostępne menu.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach od 08.00 do 17.00;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatek urlopowy i wakacyjny;
  • wypłatę raz w tygodniu w każdy piątek;
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • 10,00 € na tydzień dodatku dla kierowcy samochodu służbowego;
  • nadgodziny płatne 125-150%;
  • aplikację do śledzenia swojej pracy;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu;
  • zakwaterowanie w cenie 104 € na tydzień;
  • ubezpieczenie w wysokości 33,51 € na tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

recruiter@solutionsrecruitment.eu lub poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 66965941b60d6ed1