400 euro/h netto

Praca w Holandii dla glazurnika w budownictwie przy wykończeniach Zaandam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zandam
  • Opublikowany: 30 maja 2015 01:11

Firma budowlana z Zaandam poszukuje osoby chętnej do wyjazdu na dłuższy okres do pracy w Holandii na stanowisko pracownika ogólnobudowlanego przy remontach i wykończeniach – kładzenie glazury.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany
Lokalizacja: Holandia, Zaandam
Wynagrodzenie: 400 euro/h netto

Zadania:
Prace odbywają się na budowie i polegają na wykonywaniu czynności ogólnobudowlanych w tym głównie na kładzeniu glazury.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie osoby z doświadczeniem
– posiadanie wiedzy budowlanej
– złota rączka
– przyjazd samochodem
– średnia znajomość jednego języka obcego do wyboru z: angielski, niemiecki, holenderski
– dobre zdrowie
– precyzja, dokładność

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– w tygodniu zapewniamy przepracowanie do 40 godzin
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania
– wsparcie opiekuna zmiany
– zatrudnienie na dłuższy okres
– ciągłość zleceń
– wdrożenie w system działania firmy
– niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy
– wypłacanie należności w określonym terminie

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/glazurnik/zandam-holandia/11760702

ID ogłoszenia: 3695568ee18ca771