stawki wiekowe

Praca w Holandii dla par bez języka przy pakowaniu żywności Oudenbosch

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oudenbosch
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 11 września 2014 12:49

Szukamy od zaraz par bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Oudenbosch przy pakowaniu warzyw i owoców. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Oudenbosch
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Praca polega na ręcznym pakowaniu warzyw i owoców w specjalnie przygotowane do tego opakowania. Zatrudniony będzie również zajmował się sortowaniem produktów spożywczych.

Wymagania:
– chęć do podjęcia pracy za granicą od zaraz na dłuższy okres czasu
– przyjmujemy tyko osoby odpowiedzialne, zaangażowane w swoją pracę
– niekaralność potwierdzona zaświadczeniem
– dobre zdrowie, bez nałogów
– posiadanie doświadczenia będzie sprzyjało podczas rekrutacji

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę
– gwarantujemy dobre warunki pracownicze
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy miejsce zamieszkania
– na miejscu możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– stawki wiekowe od 7,04 do 9,03 euro/h brutto

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na maila: info-flex@wp.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pary-do-pakowania-i-sortowania-warzyw-i-owocow-id243589.html

ID ogłoszenia: 97754116fef3b236

1 odpowiedź na “Praca w Holandii dla par bez języka przy pakowaniu żywności Oudenbosch”

  1. Jesteśmy parą z doświadczeniem pracy w Holandii posiadamy numer sofii zdecydowani na wyjazd do pracy od zaraz. Proszę o pozytywną odpowiedz kontakt nr tel.+48/507 076 678