do uzgodnienia

Praca w Holandii na magazynie Groningen od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groningen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2016 22:46

Oferta pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Groningen od zaraz dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Groningen

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika będzie należało zbieranie i uzupełnianie zamówień, skanowanie towarów, weryfikacja poprawności zleceń oraz przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • oświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność i samodzielność na stanowisku pracy
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazyniera lub w podobnej branży
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • mieszkanie, ubezpieczenie pracownicze oraz dojazd do pracy i z powrotem wliczone w pensję
  • pomoc i wsparcie polskich menadżerów
  • zatrudnienie na terenie Holandii

Aplikacja:

Kontakt pod numerem telefonu:  0031 541 55 24 87

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-holandia,oferta,4785765

ID ogłoszenia: 97757d8720524199

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na magazynie Groningen od zaraz bez znajomości języka”

  1. Jestem obecnie w Holandii i mogę
    podjąć pracę.Moj nr 669 695 417