9,64€ p/h brutto

Praca w Holandii na magazynie z odzieżą od zaraz w Aalsmeer 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Aalsmeer
  • Data rozpoczęcia pracy: 21.08.2017
  • Długość umowy: Dluzszy okres czasu
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2017 02:41

Do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Holandii na magazynie z odzieżą zlokalizowanym w miejscowości Aalsmeer. Zatrudnienie przy kompletowaniu, zamówień, pakowaniu, rozładunku etc.

PRACA OD ZARAZ

Region: Holandia, Aalsmeer

Zakres obowiązków:
• proste prace produkcyjne / magazynowe
• kompletowanie zamówień
• pakowanie produktów
• załadunek/rozładunek towaru

Pracodawca oczekuje:

• doświadczenie w pracy w magazynie bądź na produkcji jako dodatkowy atut
• posiadanie numeru BSN mile widziane
• prawo jazdy kat. B mile widziane

Pracodawaca oferuje:

• legalna i stabilna praca w Holandii
• pomoc w relokacji do Holandii
• wynagrodzenie 9, 64 E/h lub stawka wiekowa
• opieka polskich koordynatorów
• legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy Abu/Cao
• zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport – przez cały okres pobytu

Zgloszenia prosimy przesylac na adres:

basia@seggment.nl

ID ogłoszenia: 775992b2e878aa7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Seggment
  • Zarejestrowany od: 15 sierpnia 2017

Inne przedmioty dodane przez Seggment

Ostatnie przedmioty dodane przez Seggment »