wysokie zarobki

Praca w Holandii od zaraz pakowanie-sortowanie warzyw bez języka w Barendrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barendrecht
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 marca 2024 00:44

Również bez znajomości języka w rejonie Barendrecht do podjęcia ciekawa praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu i sortowaniu warzyw, owoców. Oferta bez zakwaterowanie – konieczne we własnym zakresie.

Mieszkasz w Holandii na własnym zakwaterowaniu? Poszukujesz dobrze płatnej i stałej pracy?
Gdzie? Barendrecht, Holandia
Wymagania:
– chęć i motywacja do pracy
– własne zakwaterowanie
– dostępność
Zakres obowiązków:
– proste prace przy taśmie produkcyjnej
– sortowanie, pakowanie
– kontrola jakości owoców i warzyw
Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– stała praca
– wypłaty w systemie tygodniowym
– nadgodziny w zależności od zapotrzebowania
Jeśli zainteresowała Cię oferta, skontaktuj się z nami!
Wiktoria +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Daria +48 577 901 944
Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

ID ogłoszenia: 54665e594e916d4a

Brak tagów