10,62 euro/h brutto

Praca w Holandii od zaraz przy sprzątaniu hotelu bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2018 00:55

Ogłoszenie pracy w Holandii przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Amsterdamie dla pokojówek bez znajomości języka holenderskiego na co najmniej pół roku.

Stanowisko: personel sprzątający

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,62 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w luksusowych hotelach jako osoba sprzątająca / pokojówka
  • zadaniem pracownika będzie porządkowanie pokoi dla gości

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest brak kolczyków i widocznych tatuaży
  • higiena osobista na wysokim poziomie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • preferowane do zatrudniania są kobiety
  • brak problemów ze zdrowiem
  • własna pościel oraz strój do pracy
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach za 99 euro tygodniowo
  • pracę na co najmniej 6 miesięcy
  • darmowy dostęp do internetu
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • zarobki wypłacane co tydzień

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysłanie CV z dopiskiem „osoba sprzątająca” na adres:

praca@klaverteam.com

Źródło: http://www.klaverteam.com/osoba-sprzatajaca-praca-w-holandii,508.html

ID ogłoszenia: 1105b51100614dcb