9,16 euro/h

Praca w Holandii przy pakowaniu spożywczym od zaraz bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Opublikowany: 27 września 2015 12:06

Szukamy od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie z okolic Rotterdamu przy pakowaniu warzyw i owoców. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam i okolice
Wynagrodzenie: 9,16 euro/h
Start: od zaraz

Zadania:
– należy pakować warzywa i owoce przy taśmie
– sortowanie produktów, mycie, kontrola jakości
– wykonywanie prac magazynowych takich jak paletowanie, przygotowanie do wysyłki
– utrzymanie należytej czystości na stanowisku pracy

Wymagania:
– oferta dla osób pełnoletnich
– osoby z językiem angielskim będą mile widziane
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– dla osób niekaranych
– zmotywowanie do działania
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– na miejscu zapewniamy szkolenia wprowadzające
– pomoc polskich opiekunów
– umowa zostaje podpisana na holenderskich warunkach
– miejsce do zamieszkania
– przejazdy do pracy
– ubezpieczenie
– pary są również mile widziane
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV napisanego po angielsku na maila: biuro@axidus.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-towarow-spozywczych-holandia-od-zaraz-id318494.html

ID ogłoszenia: 3456071f4e039db

5 komentarzy na “Praca w Holandii przy pakowaniu spożywczym od zaraz bez języka Rotterdam”

  1. witam mam na imie renata jestem zainteresowana bardzo praca prosze o telefon +48887201010 pracowalam w holandi i mam numer sofii.

  2. Witam jestem zainteresowana praca przy pakowaniu spożywczym mój nr tel to 796 796 787 Pozdrawiam

  3. Dzien dobry jestem zainteresowana praca bardzo moj numer 695161055 prosze o odpowiedz z powazaniem Sandra tomas

  4. Hej mam na imie Piotr i jestem bardzo zainteresowany wasza praca i prosze o kontakt moj numer 733 236 529

  5. Witam.Jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu.Jestem osobą doświadczoną, odpowiedzialną, pracowitą,nie karaną,bez nałogów.Posiadam numer SOFI. Proszę o kontakt telef.605299989