10,50

Pracownik do obróbki ryb praca w Holandii na produkcji bez języka Urk 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Urk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreslony
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 04:30

Zakład przetwórstwa rybnego z Urk poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Holandii od zaraz na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego również jest możliwe.

Dla naszego klienta w Urk poszukujemy pracowników do obróbki ryb.
Miejsce pracy: Urk
Opis stanowiska:
Obróbka swieżych ryb, przygotowanie ryb do pakowania.
Wymagania:
– chęć do pracy
– mile widziane doświadczenie
– mile widziana min. podstawowa znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
– stałą prace
– zakwaterowanie
– dojazd do pracy
– ubezpieczenie zdrowotne
– stawka 10,05 brutto / godz
– cotygodniowe wypłaty na konto
– opiekę koordynatora

m.zajac@martho.nl

ID ogłoszenia: 8715dc96266d3659

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Martho
  • Zarejestrowany od: 4 listopada 2019

Inne przedmioty dodane przez Martho

Ostatnie przedmioty dodane przez Martho »