10,61€

Pracownik produkcji żywności praca w Holandii 2021 od zaraz, Heerlen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heerlen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2021-04
  • Długość umowy: ..
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2021 00:04

Od zaraz ciekawa praca w Holandii przy produkcji żywności (pizza, makarony, sosy). Zatrudnienie 2021 w firmie z Heerlen z językiem polskim bądź niderlandzkim.

Opis stanowiska
Pracownik produkcji żywności wykonuje proste zadania, takie jak pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn produkcyjnych. Zakład w Landgraaf jest wiodącym producentem wysokiej jakości żywności (świeża pizza, makarony, dania z ryżu, zupy i sosy). Przed rozpoczęciem pracy zostanie przeprowadzone szkolenie.
Praca rozpoczyna się od 06.00 rano, 5/6 dni w tygodniu.

Wymagania
Komunikatywny polski lub holenderski.

Prywatne zakwaterowanie w okolicach Heerlen.

Skontaktuj się z nami!
PL +48 505 291 792
PL +48 512 602 557
PL +48 510 958 777
PL +48 784 669 615
NL +31 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 567606f8760bb9a1