9,51

Pracownik szklarni Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach, warzywach w Klazienaveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Klazienaveen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min. 3 msc
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2017 03:28

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii w ogrodnictwie jako pracownik w szklarni z Klazienaveen. Zatrudnienie przy kwiatach i warzywach związane z pielęgnację i ścinaniem roślin.

Pracownik szklarni
Miejsce pracy: Klazienaveen

Opis stanowiska:
-zbiór warzyw / kwiatów
-pielęgnacja roślin szklarniowych
-prace magazynowe

Wymagania:
-Mile widziane doświadczenie w szklarniowej uprawie warzyw lub kwiatów, zwłaszcza: pomidorów, papryki, gerber
-Dyspozycyjność przez okres min. 3 miesięcy
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
-Posiadanie konta walutowego w banku
-Zaangażowanie i zdyscyplinowanie
-Sprawność fizyczna i brak nałogów

Oferujemy:
-Możliwość nawiązania stałej współpracy
-Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
-Pomoc z organizacji dojazdów, zakwaterowania oraz ubezpieczenia

ID ogłoszenia: 505599d6a6750df7

4 komentarze na “Pracownik szklarni Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach, warzywach w Klazienaveen”

  1. Witam
    jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Tel kontaktowy 666616024

  2. Patrycja Zastawna na 5 września 2017 @ 13:07

    Witam, jestem zainteresowana pracą.
    Pracowałam już na szklarnie przy kwiatach w Holandii więc mam doświadczenie.
    Jestem gotowa na wyjazd od zaraz.
    z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej wiadomości. Mój numer telefonu: 536 030 271.
    Patrycja Zastawna

  3. Anna Bryndza na 12 września 2017 @ 08:33

    Proszę o kontakt ja w sprawie pracy jestem zainteresowana od zaraz dziekuje

  4. Dzień dobry ja w sprawie pracy jestem Holandii i interesuje mnie praca od zaraz pracowała już na szklarni

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Europeanwork8
  • Zarejestrowany od: 23 sierpnia 2017

Inne przedmioty dodane przez Europeanwork8

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Europeanwork8 »