13,25-14,25/h +zakwaterowanie

Produkcja kosmetyków praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 grudnia 2023 19:04

Fabryka z Venlo poszukuje kandydatów do pracy w Holandii od zaraz przy produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała. Zatrudnienie bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Venlo

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 13,75 euro/h brutto na początek, po 3 miesiącach podwyżka do 14,75 euro/h brutto.

Zadania:

  • Przygotowywanie, pakowanie i etykietowanie produktów do mycia i pielęgnacji ciała zgodnie z określonymi standardami jakościowymi.
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy na linii produkcyjnej.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu produkcyjnego.
  • Monitorowanie stanu surowców i materiałów potrzebnych do produkcji oraz zgłaszanie niedoborów do przełożonych.

Wymagania:

  • Chęć do pracy w produkcji kosmetyków, doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy na zmiany oraz elastyczność w dostosowywaniu się do wymagań produkcyjnych.
  • Możliwość szybkiego przyswajania nowych informacji i procedur.

Co oferujemy:

  • Początkowe wynagrodzenie w wysokości 13,75 euro/h brutto, z możliwością podwyżki do 14,75 euro/h brutto po 3 miesiącach.
  • Zatrudnienie od zaraz.
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu.
  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w ramach pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„produkcja kosmetyków Venlo 2023/2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 22565650e7911d40