do uzgodnienia

Sezonowa praca Holandia od zaraz zbiory szparagów bez znajomości języka Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 00:37

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia na plantacji ze Zwolle przy zbiorach szparagów. Sezonowa praca w Holandii dla kandydatów bez języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Zwolle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika sezonowego będzie ręczne zbieranie szparagów na polu

Wymagania:

  • preferowane są osoby posiadające doświadczenie przy tego typu pracy
  • motywacja i chęć do podjęcia zatrudnienia w Holandii

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres
  • pracę na podstawie umowy o pracę na warunkach holenderskich
  • przejazd do pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zapewnione zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

rekrutacja@kbti.pl

Źródło: http://kbti.pl/oferta,zbior-szparagow-z-doswiadczeniem,276

ID ogłoszenia: 897589230782b40b

2 komentarze na “Sezonowa praca Holandia od zaraz zbiory szparagów bez znajomości języka Zwolle”

  1. Zainteresowana na 2 lutego 2017 @ 09:20

    Witam jestem zaintetesowana panstwa ogloszeniem czy mozna wiecej informacji?

  2. ZAINTERESOWANI ZMOBILIZOWANI na 13 lutego 2017 @ 14:21

    Witamy! jestesmy zainteresowani panstwa oferta , obecnie jestesmy w Holandii i podejmiemy sie pracy „od zaraz” posiadamy nry SOFI i checi do pracy . Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prosby LUKASZ I ALICJA .