6,55 euro/h brutto

Sezonowa praca Holandia przy zbiorach malin bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2014 01:58

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy zbiorach malin. Oferta z Venlo bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do zbioru malin
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 6,55 euro/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na zbiorze malin. Pracownik będzie odpowiedzialny również za wstępną segregację owoców.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– znajomość języka angielskiego, holenderskiego bądź niemieckiego mile widziana
– możliwość wyjazdu do Holandii na min. 2 miesiące
– umiejętność pracy zespołowej
– osoba otwarta, bezkonfliktowa z dobrą energią
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie sprzyjało podczas rekrutacji

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– zapewniamy dojazd z Polski do Holandii
– oferujemy ubezpieczenie w cenie 18.86 euro/tydz.
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– codzienny transport do miejsca pracy
– miejsce noclegowe płatne 78 euro tygodniowo
– opiekę polskich koordynatorów

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do aplikowania za pomocą maila: cosmoworker.421203@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-malin-id239619.html

ID ogłoszenia: 14253ff7ec8c3fd5