do ustalenia

Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach pieczarek bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 9 października 2014 02:39

Szukamy od zaraz osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta dla Polaków przy zbiorach pieczarek. Pracodawca wymaga posiadania doświadczenia przy zbiorach grzybów.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie pieczarek ich wstępna segregację oraz ważenie.

Wymagania:
– osoby bez problemów zdrowotnych
– gotowość do regularnych wyjazdów do Holandii
– znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego mile widziana
– konieczne jest posiadanie doświadczenia przy zbiorach pieczarek
– przyjazd własnym autem będzie dodatkowym atutem
– osoby przestrzegające zasad BHP
– sprawne dłonie
– umiejętność dobrego zarządzania czasem

Oferujemy:
– konkurencyjne wynagrodzenie
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– zapewniamy ubezpieczenie
– wprowadzenie w działanie firmy
– legalną pracę
– dobre warunki pracownicze
– na miejscu pomoc koordynatora
– chętnym pomagamy przy organizacji transportu z Polski do Holandii

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: a.niewiadomska@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/zbiory-pieczarek-w-holandii-id247840.html

ID ogłoszenia: 3985435a221cff43