do ustalenia

Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach warzyw bez języka Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 2 września 2014 23:19

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Zwolle od zaraz przy zbiorach kalafiora i kapusty. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca sezonowa, w której pracownik będzie odpowiedzialny za prawidłowy zbiór warzyw. Praca odbywa się na polu uprawnym.

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach warzyw konieczne
– możliwość wyjazdu od zaraz
– posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem
– znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego mile widziana
– sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie tymczasowe
– pracę za granicą
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zapewniamy miejsce noclegowe
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-22k300/

ID ogłoszenia: 89854060d2248646