520.00

Spawacz – dam pracę w Holandii, Limburgia 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 9.04.2018
  • Długość umowy: odnawialna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 02:55

Międzynarodowa agencja zatrudnienia dla klientów z Limburgii poszukuje pilnie doświadczonych spawaczy do podjęcia pracy w Holandii. Ogłoszenie dla osób z certyfikatem VCA oraz numerem SOFI.

„SFS International” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz welder
Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Opis stanowiska:
• spawanie zbiorników, rur o różnych średnicach i wykoanych z różncy materiałów, zgodnie z instrukcją spawania;
• okazjonalnie montaż i prace dodatkowe
• odczyt pomiarów z planów i rysunków technicznych
• identyfikacja materiałów
• informowanie brygadzisty o jakości prowadzonych prac
• instalacja niezbędnych konstrukcji wspierających
• realizacja wszystkich zadań z zachowaniem przepisów BHP

Wymagania:
• ważny certyfikat VCA
• posiadanie numeru SOFI (BSN)
• kwalifikacje spawalnicze
• preferowane: wykształcenie średnie zawodowe/ zawodowe, szkoła techniczna
• 2-4 lata doświadczenia
• premiejętność czytania rysunków technicznych
• znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• dokładność i sumienność

Mile widziane:
• prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)

Oferujemy:
• stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• atrakcyjne zarobki
• bezpłatne ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule: Spawacz welder

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA,SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS International” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

ID ogłoszenia: 1025ac4cdf1d4a87

Brak tagów