do ustalenia

Sprzątanie samolotów praca Holandia dla studentów Amsterdam 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: wakacje 2015
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 21:59

Lotnisko z Amsterdamu szuka studentów do pracy w Holandii na wakacje 2015. Oferta przy sprzątaniu samolotów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy sprzątanie samolotów, terminali. Osoby o zwiększonej sile fizycznej będą pomagały przy załadunku i rozładunku bagaży.

Wymagania:
– tylko kandydaci nie posiadający problemów z prawem
– język angielski na dobrym poziomie
– możliwość wyjazdu na wakacje w 2015 roku
– wysoka sprawność fizyczna
– ogólny dobry stan zdrowia

Oferujemy:
– pracę na lotnisku
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i nowych znajomości
– dobre warunki pracownicze
– przyjazna atmosferę
– przeszkolenie ze znajomości zachowywania się obszarze lotniska
– pracę na wakacje w roku 2015

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: k.mechecka@axell.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-232768/

ID ogłoszenia: 149545a65e015b0e