19,34 € brutto/h

Wykładanie towaru bez języka Holandia praca fizyczna od zaraz w sklepie Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 czerwca 2023 22:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie z Amsterdamu bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 19,34 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • wykładanie towaru na półki sklepowe;
  • dbanie o ekspozycję;
  • naklejanie etykiet;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim (B1);
  • mile widziane będzie własne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • chęć podjęcia pracy na zmianie nocnej;
  • atutem będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • wypłatę raz na tydzień przelewem na konto;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek ATV do każdej godziny i dodatki zgodne z CAO;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • pracę tylko na zmianie nocnej;
  • stałe godziny pracy;
  • dojazd do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

aplachtij@eurojob.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 508 439 488

Źródło: www.eurojobholandia.pl/oferta-pracy/v-046255-pracownik-wykladania-towaru-w-supermarkecie-amsterdam/

ID ogłoszenia: 916646f921cc1dff