7-10€ brutto

Z językiem angielskim praca w Holandii na magazynie w Zwolle od zaraz w centrum dystrybucyjnym

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.01.2018
  • Długość umowy: min, 6 m-cy
  • Opublikowany: 28 stycznia 2018 16:46

Ze znajomością języka od zaraz do podjęcia legalna praca w Holandii na magazynie w centrum dystrybucyjnym ze Zwolle. Zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień w systemie PBV.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, dużego centrum dystrybucyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Orderpicker

Numer referencyjny: AH/01/2018
Start pracy: Poniedziałek 29.01.2018
Lokalizacja: Zwolle.

OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówień za pomocą systemu voicepick,
• Przygotowywanie towarów do wysylki,
• Podnoszenie skrzynek z asortymentem (waga max 20kg),
• Praca w chłodnym otoczeniu (ok. 5 stopni Celcjusza).

WYMAGANIA:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale klient przyjmie również osoby bez doświadczenia (absolwentów),
• Dobra kondycja fizyczna,
• Pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.
• Zaświadczenie o niekaralności.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich,
• Zakwaterowanie (odplatne),
• Ubezpieczenie (odplatne),
• Opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem ORDERPICKER na adres:
d.grzywna@pran.eu

ID ogłoszenia: 1375a65f07d0e1ed