do uzgodnienia

Zbieranie zamówień oferta pracy w Holandii na magazynie 2015 Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 16.02.2015
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 22 stycznia 2015 21:55

Magazyn z Waalwijk prowadzi nabór pracowników do zbierania zamówień, sortowania i pakowania. Holandia praca dla Polaków od lutego 2015 z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Waalwijk

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Termin: praca od 16.02.2015

Uwaga! Praca nie jest skierowana do par!

Obowiązki:

  • Praca w dużym centrum dystrybucyjnym.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie towarów zgodnie z listą, przygotowane do wysłania.
  • Inne zadania np. odpowiednie składowanie, sortowanie, etykietowane.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom A2 minimum
  • możliwość podjęcia pracy na najbliższe 3 miesiące
  • kandydat powinien posiadać do wglądu zaświadczenie o niekaralności
  • preferowani kandydaci z referencjami
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • bardzo dobre zarobki, wynagrodzenie wypłacane terminowo – raz w tygodniu
  • płatne zamieszkanie w cenie 87 euro za tydzień a także ubezpieczenie 18,90 euro za tydzień
  • pracodawca zapewnia bezkosztowy dojazd z zamieszkania do pracy

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się mailowo poprzez adres: praca@hobij.pl

źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-magazynie-zbieranie-zamowien-id264442.html

ID ogłoszenia: 15054bf877e47cbe

1 odpowiedź na “Zbieranie zamówień oferta pracy w Holandii na magazynie 2015 Waalwijk”

  1. pracowałem w tilburgu mieszkałem w waalwijk na magazynie chetnie tam wrócę 883768920