48 - 55 PLN brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii zbiory jabłek i gruszek 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od września 2021
  • Długość umowy: od 2 do 6 tygodni
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 17:12

Od września 2021 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez języka przy zbiorach jabłek i gruszek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 48 – 55 PLN brutto na godz.

Start: od września 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie jabłek oraz gruszek w sadzie;
  • do obowiązków będzie należało także sortowanie zebranych owoców i układanie ich w skrzynkach.

Wymagania:

  • dostępność od września 2021 na 2 – 6 tygodni;
  • możliwość wykonywania pracy na wysokości – praca w niektórych sadach jest z wykorzystaniem drabiny albo na specjalnie przygotowanej maszynie;
  • dokładność;
  • zaangażowanie;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zagwarantowaną liczbę godzin pracy;
  • możliwość przedłużenia zatrudnienia po zakończeniu projektu;
  • legalną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto bankowe;
  • zakwaterowanie wraz z dostępem do Internetu;
  • dojazd do pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dodatek wakacyjny do wynagrodzenia, a także dodatek dla kierowcy za prowadzenie samochodu służbowego;
  • pomoc koordynatora;
  • na miejscu możliwość wyrobienia numeru BSN;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 627 570 359

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-holandii-zbior-gruszek-i-jablek-od-06-09-2021-CID4-IDJP2ir.html

ID ogłoszenia: 64060acfeb266a5e