do ustalenia

Bez języka dla pokojówki praca w Holandii przy sprzątaniu Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 17 lipca 2015 01:55

Poszukujemy pokojówki bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Amsterdamu przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Zapewniamy miejsce do zamieszkania.

Stanowisko: pokojówka
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadania polegają na sprzątaniu pokoi hotelowych. Czynności jakie będzie wykonywać pokojówka to między innymi:
– zmiana pościeli i ręczników
– odkurzanie dywanów
– ścieranie kurzy
– mycie toalet
– donoszenie produktów do barków (jeżeli takie są dostępne w pokojach)
– oraz inne prace porządkowe

Wymagania:
– przestrzeganie zasad wewnętrznych hotelu
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– osoba, która ubiega się o stanowisko nie może posiadać tatuaży w widocznym miejscu oraz piercingu na twarzy
– zmotywowanie do pracy fizycznej
– szybkość wykonywania zadań
– dokładność w sprzątaniu
– przyjazne usposobienie

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
– zakwaterowanie blisko miejsca pracy jest zapewnione
– zdobycie nowego doświadczenia
– podniesienie swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia
– na miejscu osoby zatrudnione mają wsparcie polskiego opiekuna

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na adres: a.czajkowska@beetsma.pl z dopiskiem: „pokojówka Holandia”.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/prokojowka-praca-w-holandii-2887931.html

ID ogłoszenia: 80855a81d164c29c