10,44 Eur brutto

Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu żółtego sera Almere 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 3 marca 2019 04:42

Dla osób poszukujących zatrudnienia za granicą oferta pracy w Holandii przy pakowaniu żółtego sera. Ogłoszenie z Almere bez znajomości języka od zaraz i z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Almere.

Wynagrodzenie: 10,44 Eur brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie startego albo pokrojonego żółtego sera;
  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • naklejanie etykiet na opakowaniach i pudełkach;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz wagi gotowego produktu.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
  • mile widziane będzie czynne prawom jazdy kat. B;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • dobrą stawkę wynagrodzenia;
  • atrakcyjne podwyżki okresowe;
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy – umowa na czas nieokreślony z gwarancją godzin;
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • miłą i przyjazną atmosferę;
  • dla osób, które mieszkają prywatnie, zwrot kosztów dojazdu.

Aplikacja:

Na powyższe stanowisko aplikować można poprzez stronę:

inperson.pl/oferty-pracy-w-holandii/pracownik-produkcji-pakowanie-zoltego-sera/

ID ogłoszenia: 6245c7179706d409